Iceveda

NORDIC AYURVEDIC SPA
Iceveda marka Eurus

Iceveda

Iceveda to unikatowa gama kosmetyków, która łączy klasyczne zabiegi ajurwedyjskie i północne zioła, wykorzystując rośliny z różnych stron świata. Rośliny te uzupełniają się nawzajem, aby zwiększyć skuteczność działania kosmetyków. Iceveda poprawia naturalne mechanizmy obronne skóry i pomaga skórze wytrzymywać napięcia współczesnego życia. Zawiera 100% składników naturalnych i organicznych. Marka składa się z sześciu serii odpowiadających na konkretne potrzeby:

Płucnica islandzka i amla syberyjska – do wszystkich rodzajów skóry i włosów. Efekt: skóra pełna blasku i wzmocnienie włosów.

Jałowiec grenlandzki i olej arganowy – do wszystkich rodzajów skóry i włosów. Efekt: oczyszczona skóra i pogrubione włosy.

Róża arktyczna i lotos – do wszystkich rodzajów skóry i suchych włosów. Efekt: intensywne nawilżenie i nawodnienie włosów i skóry.

Malina tundry i keralski jaśmin – do wszystkich rodzajów skóry i włosów farbowanych. Efekt: odnowienie skóry i ochrona koloru.

Cedr syberyjski i drzewo sandałowe – do wrażliwej skóry i zniszczonych włosów. Efekt: wygładzona skóra i zregenerowane włosy.

Brzoza norweska i miodła himalajska – do wrażliwej skóry i zniszczonych włosów. Efekt: miękka skóra i wzmocnione włosy.

Iceveda produkty Eurus
Iceveda logo
Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2019
Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna