SecretKey

SecretKey marka Eurus

SecretKey

SecretKey to koreańska marka oferująca intensywnie działające kosmetyki do pielęgnacji twarzy, wpisujące się idealnie w kanon K-Beauty. Hasłem marki jest „Global Healing Beauty”. Szeroki asortyment SecretKey obejmuje kremy, ampułki, toniki, emulsje i maski. Kosmetyki są obecne w 35 krajach świata. Główne hasła marki to:

NATURA. Odkrycie klucza do piękna ukrytego w przyrodzie wraz z wykorzystaniem nauki pozwoliło stworzyć wyjątkowo skuteczne produkty Secret Key. Naturalne ekstrakty, tradycyjnie stosowane z pokolenia na pokolenie są podstawowym składnikiem kosmetyków marki.

PIĘKNO. Marka oferuje produkty, które uspokajają skórę a przy regularnym stosowaniu sprawiają, że skóra staje się promienna, nawilżona i odżywiona – po prostu piękna.

NAUKA. SecretKey współpracuje z najlepszymi specjalistami w Korei, przygotowując skuteczne naturalne ekstrakty, których synergistyczne działanie maksymalizuje korzystne działanie kosmetyków marki.

Secretkey to kosmetyki dla wymagających konsumentów. Chcesz być na bieżąco? – znajdź Secret Key na oficjalnych profilach marki na Instagramie oraz Facebooku.

SecretKey produkty Eurus
Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy