Platforma zakupowa b2b

logo
header
sekcja1

Zrodzona
z dzikości Syberii

 

Natura Siberica to opowieść o dzikiej Syberii, o nieskazitelnie czystej przyrodzie, o miejscu, w którym czas zatrzymał się wieki temu, gdzie nieliczne, rdzenne plemiona wciąż żyją w zgodzie z naturą.

To również opowieść o unikalnych roślinach, które rosną w niezwykle niesprzyjających warunkach, przez co kumulują znacznie więcej składników aktywnych i znane są ze swych właściwości przeciwstarzeniowych czy dodających energii.

To wreszcie rónież opowieść o łączeniu tradycji z nowoczesnością, w postaci unikalnych w skali świata receptur, gdzie mądrość naszych przodków jest łączona z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii.

Bogactwo
natury

 

Dlaczego kosmetyki z Syberii są tak wyjątkowe?

Większość roślin pozyskiwanych dla marki Natura Siberica nie występuje w żadnym innym rejonie świata, a pozostałe mają silniejsze działanie niż te pozyskiwane poza Syberią. Wszystko za sprawą ekstremalnie zimnego, surowego i czystego klimatu, który pobudza naturę do akumulacji ponadprzeciętnych ilości składników aktywnych. Dodatkowo, Natura Siberica dzięki współpracy z rdzenną ludnością Syberii, która w tradycyjny sposób zbiera lokalne rośliny, gwarantuje jakość składników pozyskiwanych z pełną dbałością o środowisko i etykę pracy.

kwiaty
las

Dopracowana
w każdym szczególe

 

Dbamy o wszystko, nie tylko o końcowy produkt. Konsumenci pokochali Naturę Sibericę za świetnie zaprojektowane, biodegradowalne opakowania, śmiałe koncepcje produktowe i przede wszystkim niezwykle skuteczne formuły.

Koncepcje produktowe
zgodne z trendami

 

Natura Siberica to przede wszystkim kosmetyki naturalne, w przeważającej większości certyfikowane. To również produkty wegańskie, odpowiadające na potrzeby rynku.

Coraz więcej kosmetyków bazuje na hydrolatach, czyli wodzie z roślin, pozbawionej metali ciężkich oraz bogatej w składniki bioaktywne.

Hitem są też bez wątpienia produkty oparte na Rokitniku Ałtajskim, roślinie niezwykle bogatej w witamine C, posiadającej jej 15 razy więcej niż pomarańcza!

 

produkty

Kosmetyki

kobieta
produkt_dla kobiet

dla kobiet

mezczyzna
produkt_dla mezczyzn

mężczyzn

dziecko
produkt_dla dzieci

dzieci

mapa

Ceniona
na świecie

 

Natura Siberica to marka globalna, sprzedawana na całym świecie, posiadająca ponad 60 punktów sprzedaży stacjonarnej, m.in. w Moskwie, Honk Kongu, Barcelonie czy Belgradzie.

Unikatowe składniki i cenne formuły doceniane są przez konsumentów na całym świecie. Rok do roku otrzymywane nagrody nadają produktom miano wysokiego standardu. W Polsce możemy się pochwalić tytułem m.in. Najlepszego produktu roku czy Złotej Perły Rynku Kosmetycznego.

certyfikaty

Certyfikowane

Certyfikacja produktu, mówi nam o najwyższej jakości, a także o tym, że produkt ma: 

 

  • przynajmniej 95% składników naturalnych,
  • opakowanie biodegradowalne, bądź odpowiednie do recyklingu,
  • nie posiada w składzie surowców modyfikowanych genetycznie,
  • do produkcji nie zostały użyte sztuczne tłuszcze, oleje, silikony, parafiny i inne substancje uzyskiwane przy destylacji ropy naftowej,
  • nie używa się emulgatorów PEG,
  • mogą być stosowana konserwanty identyczne z naturalnymi m. in.: kwas benzoesowy, kwas mrówkowy, kwas sorbinowy, salicylowy i ich sole, w celu odkażenia surowców do produkcji kosmetyku, jak i produktu końcowego,
  • nie może być radioaktywnie naświetlany, w celu sterylizacji produktu.

Intensywne wsparcie marketingowe

influencer
yt
insta
prasa
pos
pr

Uzupełnij swoje portfolio o kosmetyki z dzikiej Syberii. 

Telefon: 661 678 777 

E-mail: biuro@eurus.com.pl