Mediheal

Mediheal-marka-Eurus

Mediheal

Mediheal jest liderem na wymagającym koreańskim rynku masek kosmetycznych. Marka wywodzi się z prestiżowej szkoły medycznej na Uniwersytecie w Seulu. Produkty Mediheal są opracowywane przez wysokiej klasy biotechnologów i dermatologów.

Marka Mediheal oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych i skutecznych masek do pielęgnacji twarzy, zaspokajających wszystkie potrzeby skóry. Mediheal promuje ideę domowego spa, w którym efekt pięknej cery można uzyskać bez konieczności zabiegu chirurgicznego. Wszystkie produkty Mediheal oferowane przez Eurus są testowane dermatologicznie, spełniają wymogi Unii Europejskiej i w pełni bezpieczne w użyciu. Maski Mediheal zawierają nowoczesne i bardzo skuteczne składniki, jak np. stymulujący odnowę komórkową kompleks DNA, AA2G – aktywną formę witaminy C, która aktywuje się dopiero w kontakcie ze skórą twarzy, działający wybitnie przeciwstarzeniowo glutation, N.M.F – naturalną substancję wytwarzaną przez skórę, aby zachować jej właściwe nawilżenie czy heksapeptyd-8 acetylu – innowacyjną alternatywę dla botoksu.

Azjatki, słynące z porcelanowo gładkiej cery, wykonują codziennie wieloetapową pielęgnację twarzy. Jednym z najważniejszych elementów tego procesu jest nałożenie maski. Teraz, dzięki produktom Mediheal, polskie konsumentki mogą zadbać o siebie równie skutecznie, jak koreańskie piękności.

Mediheal produkty Eurus
Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy