Platforma zakupowa b2b

AGAFIA_LOGO_ENGLISH

Najlepsza ekonomiczna marka wśród

kosmetyków ziołowych z Syberii.

Opowieść marki

Agafia Yermakowa z Tajgi jako dziecko pomagała babci zbierać zioła i wykorzystywać ich uzdrawiające właściwości do leczenia ludzi. Dziewczynka była zafascynowana opowieściami babci: gdzie szukać ziół, jak je zbierać i suszyć oraz jakie choroby leczą.

Zapisywała przepisy i rysowała zioła w swoim notesie. Kiedy Agafia dorosła i została lekarzem ziołolecznictwa, wciąż tworzyła nowe przepisy. Kilkanaście lat temu jej praca i receptury stały się inspiracją do stworzenia serii kosmetyków opartej na syberyjskich ziołach.

Dziś marka jest symbolem tradycji, powrotu do korzeni i jednocześnie filozofią życia.

i_ziola1

Ogólnopolska dystrybucja

Receptury Babuszki Agafii dostępne są w drogeriach, super- i hipermarketach oraz sklepach spożywczo- przemysłowych w każdym zakątku Polski.

i_ziola1

Szeroki asortyment

Bogactwo ziół syberyjskich i receptur zielarki pozwoliły stworzyć szeroką gamę produktów do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała.

i_ziola1

Najlepsza relacja jakości do ceny

Receptury Babuszki Agafii to jedyna marka ziołowa z Syberii o niezwykłej skuteczności, wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie.

i_ziola1

Ulubiona marka syberyjska kobiet

Receptury Babuszki Agafii od początku wprowadzenia jej na polski rynek podbiły serca polskich konsumentek tradycyjnymi i praktycznymi recepturami, pełnymi naturalnych składników, wyjątkowym designem i niezwykłą przyjemnością stosowan

tlo_butelka
sekcja1

RECEPTURY BABUSZKI AGAFII SĄ BOGATE W NATURALNE SKŁADNIKI Z SYBERII

Unikatowe zioła stosowane w produkcji marki, to coś, co ją wyróżnia wśród kosmetyków na świecie. Najciekawsze z nich i charakterystyczne dla regionu syberyjskiego to mydlnica lekarska stosowana jako baza myjąca, rokitnik ałtajski, szałwia syberyjska, kladonia śnieżna, sosna i jodła syberyjska, czy różeniec górski. Takich połączeń nie spotka się w żadnej innej marce kosmetycznej.

RECEPTURY BAUSZKI AGAFII BEZPIECZNIE KORZYSTAJĄ Z BOGACTWA NATURY

Zioła rosnące na czystych ekologicznie terenach w ekstremalnych warunkach klimatycznych są nasycone maksymalną ilością składników aktywnych. Zbierane są na ekologicznych farmach, tradycyjnymi metodami bez inwazji w środowisko naturalne.

sekcja2
sekcja2

RECEPTURY BAUSZKI AGAFII BEZPIECZNIE KORZYSTAJĄ Z BOGACTWA NATURY

Zioła rosnące na czystych ekologicznie terenach w ekstremalnych warunkach klimatycznych są nasycone maksymalną ilością składników aktywnych. Zbierane są na ekologicznych farmach, tradycyjnymi metodami bez inwazji w środowisko naturalne.

sekcja3

RECEPTURY BABUSZKI AGAFII MAJĄ JEDYNE W SWOIM RODZAJU CZARNE MYDŁO DO WŁOSÓW I CIAŁA

Wyjątkowym produktem marki zarówno pod względem właściwości pielęgnacyjnych, jak i użytkowych jest czarne mydło. Zawiera ekstrakty z 37 ziół i można je używać do mycia ciała, twarzy i włosów. Jest to niewątpliwie HIT sprzedaży wśród ziołowych kosmetyków na polskim rynku.

wykres

RECEPTURY BABUSZKI

AGAFII DBAJĄ

O KONSUMENTÓW

I POMAGAJĄ OSZCZĘDZAĆ!

sekcja5

„Receptury Babuszki Agafii, to najlepsza pielęgnacja dla kogoś takiego jak ja. Lubię kosmetyki dobrej jakości, z naturalnymi składnikami i w dodatku w tak dobrej cenie.”

Krystyna z Zielonej Góry

Uzupełnij ofertę swojego sklepu o najlepiej rotujące ziołowe kosmetyki z Syberii.

Telefon: 661 678 777
E-mail: biuro@eurus.com.pl

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy