Platforma zakupowa b2b

Markell Cosmetics

Markell Cosmetics marka Eurus

Markell Cosmetics

Markell Cosmetics logo

Markell Cosmetics – istnieje od 1993 roku i obecnie jest
marką, która odnosi sukcesy w branży kosmetycznej, notując dynamiczny postęp w tempie na miarę XXI wieku.

Nowoczesny zakład usytuowany w ekologicznie czystym regionie oraz profesjonalna kadra pracownicza sprawiają, że tworzone przez Markell Cosmetics kosmetyki spełniają wszystkie kryteria niezbędne we współczesnym życiu.

Zastosowanie innowacyjnych komponentów, opakowań i surowców wiodących europejskich producentów pozwala Markell Cosmetics tworzyć kosmetyki na najwyższym światowym poziomie spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
W rezultacie ich liczba stale wzrasta, a pozytywne opinie profesjonalistów, związanych z branżą kosmetyczną, również są dowodem na wysoką jakość produktów Markell Cosmetics.

Osiągnięcia Markell Cosmetics zostały także potwierdzone licznymi dyplomami, nagrodami oraz certyfikatem ISO.

Markell Cosmetics Detox produkty Eurus

DETOX PROGRAM to seria produktów do pielęgnacji skóry, która potrzebuje dodatkowej ochrony przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych w związku z coraz większym zanieczyszczeniem środowiska naturalnego.
Kosmetyki Detox na bazie wody wulkanicznej i unikalnego kompleksu BIOPLASMA FA® utrzymują optymalny poziom nawilżenia skóry, wzmagają oddychanie komórkowe w warunkach stresu oksydacyjnego i zapewniają detoksykację komórek.
Rezultatem jest odnowiona, widocznie zdrowsza cera, wolna od zanieczyszczeń

Markell Cosmetics Bio Helix produkty Eurus

Śluz ślimaka to jeden z najbardziej pożądanych i najskuteczniejszych naturalnych surowców kosmetycznych, jeśli chodzi o pielęgnację skóry. Działanie śluzu ślimaka jest wszechstronne: uelastycznia, rozjaśnia, wygładza i ujednolica skórę, a także intensywnie ją nawilża. Ten wyjątkowy komponent jest składnikiem serii Bio Helix opartej na mucynie, ekstraktach roślinnych i cennych olejach. Produkty Bio Helix skutecznie poprawiają kondycję skóry, nadając jej zdrowy i promienny wygląd. Są bogatym źródłem kolagenu, alantoiny, kwasu glikolowego, czy różnego rodzaju witamin – sprawiają, że cera przechodzi prawdziwą metamorfozę.

Markell Cosmetics Skin City produkty Eurus

Skóra osób żyjących w dużych miastach i prowadzących aktywny tryb życia potrzebuje wyjątkowej opieki i ochrony. Suchość, odwodnienie, zwiększona praca gruczołów łojowych i zmiany pH skóry, przedwczesne starzenie się – to konsekwencje działania szkodliwych czynników zewnętrznych. Seria produktów SKIN & CITY została stworzona specjalnie, aby przywrócić witalność „zmęczonej” i pozbawionej blasku skórze. Głównym składnikiem jest aktywna formuła z ekstraktem z Tremelli (śnieżnego grzyba), który blokuje działanie metali ciężkich i innych toksyn, służy jako bariera przed szkodliwym smogiem – jednym z głównych problemów metropolii. Składniki aktywne zawarte w produktach linii SKIN & CITY doskonale nawilżają skórę i odżywia ją mikroelementami.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy