Platforma zakupowa b2b

Premiery AW 2018/2019 od Natura Siberica już w sprzedaży

Paź 3, 2018nowości, wszystkie aktualności

Tej jesieni Natura Siberica przygotowała dwie wyjątkowe linie do pielęgnacji ciała i włosów. Obie zachwycają przemyślanym konceptem marketingowym, przyciągającym wzrok, unikalnym designem opakowań oraz znaną już konsumentom Natura Siberica wyjątkową skutecznością formuł.

TUVA_Aktualnosci Eurus_wewnatrz

Pierwsza z nich – TUVA SIBERICA to linia odżywczo – wzmacniających kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów na bazie 20 ekstraktów i olejów roślinnych stosowanych w tradycyjnej medycynie wschodu. Kosmetyki zawierają ponad 90% składników naturalnych pochodzących z regionu TUVA. Pozbawione są substancji drażniących takich jak SLES, GMO, PEG czy oleje mineralne. TUVA to niedostępny, biologicznie zróżnicowany region w którym przeplatają się najbardziej skrajne ekosystemy od pustynie aż po tundrę. Krystalicznie czysty obszar, biegnący wzdłuż granic Mongolii i Chin wypełniony jest setką jezior o słonych wodach i błotach znanych ze swych leczniczych właściwości. TUVA to natura w najczystszej postaci.

Druga z nowości to prawdziwe arcydzieło współczesnej botaniki. FLORA SIBERICA to linia naturalnych, certyfikowanych kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, która odbudowuje, nawilża i chroni przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Receptury stanowią selektywny dobór naturalnych składników oraz ziół, których skuteczność została opisana przez słynnego przyrodnika, botanika Georga Gmelina w dziele naukowym „Flora Siberica – Historia Plantarum Sibiriae”. Kosmetyki posiadają certyfikat ECO CERT Cosmos Natural, pozbawione są substancji drażniących takich jak: SLS, parabeny czy silikony.

FLORA_Aktualnosci Eurus_wewnatrz
Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy