Platforma zakupowa b2b

9. Targi Beauty Forum & Spa

Wrz 22, 2018targi i wydarzenia, wszystkie aktualności

eurus-beauty-forum-2018

Beauty Forum & Spa to największe międzynarodowe targi kosmetyki profesjonalnej w Polsce. Tegoroczna jesienna edycja odbyła się w dniach 22-23.09.2018 w Warszawie.

W targach uczestniczyło wiele osób z branży kosmetycznej – profesjonalistów, pasjonatów, influencerów, blogerów, gwiazd oraz przedstawicieli mediów. Wydarzenie było okazją do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Odbyło się wiele ciekawych pokazów, szkoleń i warsztatów.

W tegorocznej edycji Eurus zaprezentował koreańską markę Mediheal – Nr 1 na świecie w kategorii masek kosmetycznych. Przedstawiliśmy również nowość w naszej ofercie – linię profesjonalnych kosmetyków BCL Spa.

Odwiedzający nasze stoisko mogli liczyć na odpowiedni dobór kosmetyków na podstawie wywiadu dotyczącego typu oraz kondycji skóry. Specjalnie na targi przygotowaliśmy atrakcyjną promocję – kupując dwie maski Mediheal, klient otrzymywał trzecią za symboliczny grosz. Produktami, które cieszyły się największym zainteresowaniem były: maska ampułka nawilżająco-wygładzająca N.M.F., bestseller w sprzedaży na świecie oraz maska ampułka odżywcza Timetox E.G.T. z czynnikiem wzrostu przeciwdziałającym starzeniu się skóry, za odkrycie którego Stanley Cohen otrzymał w 1986 roku Nagrodę Nobla.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy