Platforma zakupowa b2b

Revoss Professional, od kwietnia tego roku jest dostępna niemal we wszystkich drogeriach Rossmann

Kwi 18, 2022nowości, wszystkie aktualności

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

Marka profesjonalnych kosmetyków do domowej pielęgnacji włosów i skóry głowy Revoss Professional, od kwietnia tego roku jest dostępna niemal we wszystkich drogeriach Rossmann. W skład linii wchodzą Szampony i Maski z Biotyną, Keratyną, Algami, Aloesem oraz do włosów farbowanych, a także Tonik-wcierka do skóry głowy, zapobiegająca wypadaniu włosów i przyspieszająca wzrost tzw. baby hair. Produkty marki Revoss Professional powstały przy współpracy z trychologiem i fryzjerami, na bazie potrzeb komunikowanych przez konsumentki, co gwarantuje ich jakość i przyjemność stosowania. Składniki aktywne zastosowane w produktach marki Revoss Professional zostały dobrane tak, aby skutecznie odpowiadać na potrzeby różnego rodzaju włosów, w zależności od ich rodzaju i kondycji.

Szampon i Maska z Biotyną polecane są do mycia i pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, w szczególności słabych i wypadających. Szampon i Maska z Keratyną przeznaczone są do włosów zniszczonych, z rozdwojonymi końcówkami, wymagających intensywnej regeneracji. Włosy suche i matowe nawilży i zregeneruje zestaw z Algami. Szampon i Maska z Aloesem doskonale sprawdzą się do włosów cienkich i delikatnych. Aby przedłużyć trwałość koloru, a włosy farbowane ochronić przed przesuszeniem, a kolor przed matowieniem, z gamy Revoss Professional idealne będą Szampon i Maska Color, z ekstraktami z papai i z marakui oraz z olejem z orzechów makadamia. Dopełnieniem pielęgnacji jest Wcierka do skóry głowy, która zapobiega wypadaniu włosów i skutecznie je wzmacnia.
Zaletą tych produktów są przystępne ceny i duże pojemności: szampony 17,99 zł. (900 ml.), maski 19, 99 zł. (900 ml.), wcierka 17,99 zł. (200 ml.)

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL
06-22-wersja2-1200×628-doctor
70054_maciej-pawlowski-eurus- uruchamiamy-platf_1