Platforma zakupowa b2b

O FIRMIE

Firma EURUS Sp. z o. o. powstała w 2008 roku w Białymstoku. Jest nowoczesną, profesjonalnie zarządzaną firmą dystrybucyjną o ogólnopolskim zasięgu, ze 100% polskim kapitałem. W ciągu zaledwie kilku lat EURUS przebył niezwykle dynamiczną drogę rozwoju, stając się wiodącym polskim dystrybutorem kosmetyków. Silny wzrost pozycji rynkowej firmy jest efektem uważnej obserwacji trendów konsumenckich i szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby klientów. Firma wyspecjalizowała się w wyszukiwaniu na całym świecie innowacyjnych producentów kosmetyków, liderów w swoich kategoriach i dostarczaniu ich polskim konsumentom.

Eurus działa globalnie: produkty oferowane przez firmę pochodzą zarówno z Europy (Łotwa, Estonia, Rosja, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Grecja, Chorwacja) jak i innych kontynentów (Turcja, Chiny, Kanada, Stany Zjednoczone, Korea Południowa). Na polskim rynku Eurus z sukcesem zajmuje się budowaniem świadomości dystrybuowanych przez siebie marek, intensywnie wspierając je aktywnościami marketingowymi.

Eurus współpracuje tylko ze sprawdzonymi, rzetelnymi producentami, oferując wyłącznie oryginalne, przebadane produkty. Misją firmy jest dostarczanie polskim konsumentom najwyższej jakości, innowacyjnych kosmetyków, w tym szerokiej oferty produktów naturalnych.

firma Eurus

Śmiało mogę powiedzieć, że spółka Eurus przeżywa dynamiczny rozwój. Jesteśmy obecni we wszystkich istotnych kanałach dystrybucji kosmetyków. Osiągamy sukcesy dzięki zaangażowaniu całego zespołu i koncentracji na potrzebach klientów. Staramy się budować długotrwałe, dobre relacje z dostawcami i odbiorcami.
Działamy na bardzo konkurencyjnym rynku dlatego stawiamy na innowacyjność oferty oraz wspieranie sprzedaży najlepszym serwisem. Jesteśmy dumni z jakości oferowanych przez nas produktów. Nieustannie obserwujemy nowe trendy w kosmetykach i poszukujemy najlepszych rozwiązań dla konsumentów. Wiele satysfakcji daje też praca w międzynarodowym środowisku i nowoczesne formy promocji.
Jestem przekonany że nasza stategia jest właściwa i w najbliższych latach wprowadzi Eurusa do elitarnego grona najlepszych firm kosmetycznych.

Zapraszam do współpracy!
Maciej Pawłowski
Prezes Zarządu

Opinie o Eurus Sp. z o.o.

Eurus to znakomity wybór. Współpracujemy ze sobą od dłuższego czasu i ciągle przekraczamy kolejne granice. To profesjonalny i stabilny partner handlowy, dobrze poukładana organizacja, ale przede wszystkim wspaniali ludzie. To oni tworzą tą Firmę i to z nimi mam do czynienia na co dzień. To dzięki ich zaangażowaniu i kompetencjom możemy realizować nasze zadania i wspólnie określone cele. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami jeszcze nie raz zaskoczymy rynek.

Jarosław Brzozowski

Dyrektor sprzedaży, Eurobio Lab

Jako Kierownik Sklepu wysoce cenię sobie profesjonalizm. Wymagam go od siebie, pracowników oraz firm zewnętrznych. To właśnie ta cecha najbardziej mnie urzekła w firmie Eurus. Naszą współpracę biznesową cechuje niebywała kultura, słowność oraz zrozumienie dla każdej ze stron. Nieustannie zaskakuje mnie polityka funkcjonowania tego przedsiębiorstwa, która skutkuje ciągłym rozwojem. Produkty które posiada w swojej ofercie Eurus, są bardzo wysokiej jakości. Zrozumiałe zatem staje się to, jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się wśród klientów. Od roku sama jestem szczęśliwą posiadaczką kosmetyków takich marek jak: Natura Syberia, Organic Shop itp. Przemyślane naturalne składy, wspaniałe kompozycje zapachowe oraz design kosmetyków sprawiają, że na pewno zostaną ze mną na długo.

Estera Kosińska

Kierownik sklepu, Drogerie Jawa

Pracując w EURUSIE – rodzinnej firmie z polskim kapitałem doceniam możliwość rozwijania swoich kwalifikacji poprzez samodzielne kreowanie projektów i kampanii biznesowych na terenie naszego pięknego Kraju. Budujące jest współtworzenie firmy, która z miesiąca na miesiąc staje się bardziej rozpoznawalna na rynku i o której mówi się dużo dobrego.
Jednakże największą wartością EURUSA są niewątpliwie ludzie, którzy swoją energią, wytrwałością, kreatywnością i dobrym nastawieniem potrafią dodać sił i zainspirować.

Krzysztof Mieszków

Kierownik ds. Sprzedaży, Eurus

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy