Platforma zakupowa b2b

NEBOA to naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry głowy i ciała.

Cze 16, 2023nagrody, nowości, publikacje, wszystkie aktualności, wydarzenia

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

Nasza marka NEBOA to naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry głowy i ciała. Produkty są tworzone zgodnie z filozofią Respect the Nature, która towarzyszy marce we wszystkich obszarach: od opracowania wegańskich i naturalnych receptur, poprzez opakowania stworzone w duchu less waste, na realnych działaniach na rzecz oczyszczania mórz i oceanów kończąc.

W tegorocznej edycji Love Cosmetics Awards, konkursu organizowanego przez wirtulanekosmetyki.pl marka Neboa wygrała w kategorii #Vegan Friendly, a zwycięską serią są naturalne żele pod prysznic. Neboa udowodniła, że „czysta przyjemność” znaczy jeszcze więcej, bo codzienna kąpiel idzie w parze z troską o czystą planetę.

Fragment opinii Jury:
„Wielu współczesnych konsumentów stawia na marki, które poważnie podchodzą do kwestii ekologii, bo nie mamy przecież planety B. Chcą więc swoimi wyborami wspierać firmy odpowiedzialne, stawiające na zrównoważony rozwój. Jednocześnie oczekują produktów funkcjonalnych, skutecznych, przyjemnych w użytkowaniu. Kolorowe opakowania NEBOA przyciągają uwagę konsumentów. Są wygodne i praktyczne w użytkowaniu, a przy tym powstają z surowców pozyskiwanych w zrównoważony sposób i nadających się do ponownego recyklingu. Wegańska formuła produktów nie jest więc tu jedynie eko-wabikiem, ale częścią spójnej tożsamości marki”

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL
06-22-wersja2-1200×628-doctor
70054_maciej-pawlowski-eurus- uruchamiamy-platf_1