Platforma zakupowa b2b

Love Cosmetics Awards

Cze 8, 2022nagrody, wszystkie aktualności

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie Neboa, czyli wyróżnieniu w plebiscycie Love Cosmetic Awards 2022 dla Wody Lamelarnej MAGIC WATER. 

Neboa to naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy i pierwsza marka własna w portfolio Eurusa. Mimo niedługiego stażu na rynku, jest już bohaterem kilku nagród w konkursach organizowanych dla branży kosmetycznej. 

Love Cosmetics Awards to konkurs organizowany przez portal Wirtualne Kosmetyki. Produkty ocenia profesjonalne Jury, a główne kryteria to jakość zgłoszonych kosmetyków i ich wiarygodność, czyli zgodność haseł marketingowych z rzeczywistym działaniem produktów. Zgodnie z hasłem konkursu #brand #emotions #quality laureatem może zostać jedynie koncept kosmetyczny, który odzwierciedla DNA swojej marki, budzi pozytywne emocje i zapewnia konsumentom najwyższą jakość.

Konkurencja była ogromna, tym bardziej cieszy nas wyróżnienie dla Wody Lamelarnej. Jurorzy docenili wysoką jakość tego produktu, jego walory funkcjonalne i estetyczne, co jest szczególnie pożądane z perspektywy współczesnego konsumenta.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL