Platforma zakupowa b2b

4 kwietnia br. w Białymstoku odbyła się regionalna gala XV edycji Diamentów „Forbesa” 2023

Kwi 5, 2023nagrody, nowości, wszystkie aktualności, wydarzenia

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

💎 4 kwietnia br. w Białymstoku odbyła się regionalna gala XV edycji Diamentów „Forbesa” 2023.

💎 Nasza firma Eurus, już po raz kolejny, znalazła się wśród laureatów tej prestiżowej nagrody, którą odebrał osobiście Prezes firmy Eurus Maciej Pawłowski.
O wartości tego wyróżnienia świadczą słowa otwierającej galę w Białymstoku, zastępczyni redaktora naczelnego „Forbesa” Pani Katarzyny Dębek: „ – Diamenty Forbesa to firmy, które rozwijają się najdynamiczniej na polskim rynku. O ich pozycji w rankingu nie decyduje komisja czy jury. To ranking zbudowany na podstawie danych finansowych firm, ich dorobku z ostatnich 5 lat…”

Wiceprezydent Białegostoku Adam Musiuk dodał natomiast: „tworzycie to miasto, jego markę, zapewniacie to, że Białystok, jeśli jeszcze nie jest, to za chwilę będzie miastem z perspektywami — mówił. I za to chcę podziękować i pogratulować”. 👏

Jesteśmy dumni, że Eurus jest jedną z najlepszych firm na Podlasiu. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów, skóry głowy i budowaniem długotrwałych, bazujących na zaufaniu i wzajemnych korzyściach relacji biznesowych.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL
06-22-wersja2-1200×628-doctor
70054_maciej-pawlowski-eurus- uruchamiamy-platf_1