Platforma zakupowa b2b

Zapraszamy na stoisko marki Neboa na targach COSMOPROF w Bolonii.

Mar 2, 2023targi, targi i wydarzenia, wszystkie aktualności

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

Zapraszamy na stoisko marki Neboa na targach COSMOPROF w Bolonii.

Targi COSMOPROF w Bolonii to najważniejsze wydarzenie w roku w kalendarzu firm i marek specjalizujących się w kategorii beauty. To miejsce spotkań ludzi z branży, wymiany doświadczeń i kontaktów. To także możliwość odkrycia wielu nowych marek i produktów. To właśnie na targach w Bolonii uważni obserwatorzy dostrzegą zarówno najsilniejsze, jak i dopiero rodzące się trendy.

W tym roku odbędą się one w dniach 16-18 marca i po raz pierwszy zaprezentujemy tam markę naturalnych, wegańskich kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała Neboa. RESPECT THE NATURE to filozofia marki, która opiera się na szacunku do naszej planety, za czym idą konkretne działania. Składniki aktywne pochodzą ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł i są biodegradowalne – podczas rozkładu nie powodują szkód dla środowiska naturalnego. Kosmetyki Neboa nie zawierają mikroplastiku, a ich receptury to minimum 95% składników pochodzenia naturalnego. Opakowania są stworzone z plastiku z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia.

Zapraszamy na STOISKO 13e, w HALI 16,  gdzie będzie można zapoznać się z kompleksową ofertą marki Neboa i innych naszych marek. Do zobaczenia wkrótce !

 

 #neboa #respectthenature  #naturalnekosmetyki  #pielegnacjawlosow 

 #veganfriendly #lesswaste

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL
06-22-wersja2-1200×628-doctor
70054_maciej-pawlowski-eurus- uruchamiamy-platf_1