Platforma zakupowa b2b

Z naszą marką naturalnych, ekologicznych kosmetyków Neboa włączyliśmy się w to wydarzenie, fundując produkty do pielęgnacji ciała i włosów, w zamian za oddanie starych, zużytych ubrań

Lis 7, 2022nowości, wszystkie aktualności, wydarzenia

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

5 listopada, w białostockiej galerii Atrium Biała odbyło się niezwykle ciekawe wydarzenie pod hasłem „Szanuj Szafę”, na którym nas, firmy z Białegostoku, nie mogło zabraknąć.

Tego dnia mieszkańcy Białegostoku i okolic mogli wystawić na sprzedaż nieużywane już ubrania, buty czy torebki, a inni mogli je kupić po okazyjnych cenach, dając im „drugie życie”.

Organizatorki – niezwykłe kobiety z Ery Nowych Kobiet – przygotowały też pokaz mody, metamorfozy kosmetyczne, konkursy i akcje charytatywne, z których dochód został przeznaczony na operację 5-letniej dziewczynki, która urodziła się bez małżowin usznych.

Z naszą marką naturalnych, ekologicznych kosmetyków Neboa włączyliśmy się w to wydarzenie, fundując produkty do pielęgnacji ciała i włosów, w zamian za oddanie starych, zużytych ubrań dżinsowych. Ubrania te trafiły do stowarzyszenia MY DLA INNYCH, w którym osoby niepełnosprawne przerabiają zebrany dżins np. na poduszki czy zabawki.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL
06-22-wersja2-1200×628-doctor
70054_maciej-pawlowski-eurus- uruchamiamy-platf_1