Platforma zakupowa b2b

See Bloggers 2018

Cze 24, 2018targi i wydarzenia, wszystkie aktualności

Marki Eurus na Seebloggers 2018See Bloggers Łódź to największe wydarzenie dla twórców internetowych i influencerów w Polsce. VI edycja tego wyjątkowego festiwalu odbyła się w Łodzi 23 i 24 czerwca i zgromadziła ponad 2000 blogerów, vlogerów, instagramerów, gwiazd, przedstawicieli mediów i firm oraz osób zainteresowanych twórczością internetową.
W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyliśmy z naszymi markami Natura Siberica, Mediheal i Clipper. Na stoiskach naszych marek influencerzy mogli porozmawiać z naszymi ekspertami, wziąć udział w konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody. Sporym zainteresowaniem cieszyły się też warsztaty zorganizowane przez Natura Siberica w trakcie których oprócz sporej dawki wiedzy na temat kosmetyki naturalnej uczestnicy mogli przygotować swój własny las w słoiku. To była petarda?. Marka Natura Siberica przyznała też nagrodę specjalną dla wyjątkowej kobiety, blogerki, podróżniczki, miłośniczki piękna Szpilki w Plecaku. Relacje na żywo z gali #Hasztagi Roku wciąż można obejrzeć na oficjalnym kanale youtube TVN.

Podczas wydarzenia można było wziąć udział w niezwykle ciekawych prelekcjach i wywiadach, a także w spotkaniach z markami. Na scenie można było zobaczyć i posłuchać gwiazd znanych przede wszystkim z internetu, m.in. Martina Stankiewicza, Sylwestra Wardęgę, Ekskluzywnego Menela, Krytyki Kulinarnej, Charlize Mystery, Radzkiej, Fashionelki, ale również osób kojarzonych z telewizją, jak Urszuli Dudziak, Michała Żebrowskiego, Jurka Owsiaka, Omeny Mensah, Zosi Zborowskiej, Agnieszki Jastrzębskiej, Pascala Brodnickiego, czy Macieja Orłosia.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy