Platforma zakupowa b2b

Ranking „Diamenty Forbesa” 2022 jest dowodem na to, że polscy przedsiębiorcy są świetnymi strategami i potrafią dostosować się do zmiennych i trudnych warunków rynkowych

Sty 27, 2023nowości, wszystkie aktualności, wydarzenia

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

Paweł Zalewski, redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika „Forbes”, ogłaszając wyniki tegorocznego rankingu „Diamenty Forbesa” powiedział : „Polscy przedsiębiorcy pokazali, że nie istnieje zło, którego nie da się okiełznać. Za nami trudny rok. Rekordowa inflacja, inwazja Rosji na Ukrainę, dalsze problemy z przerwami w łańcuchach dostaw, wywołane jeszcze pandemią COVID-19, ale też załamania na wielu giełdach. Jednak pomimo niesprzyjających warunków gospodarczych wiele biznesów rozwijało się w dynamiczny sposób i umacniało swoje rynkowe pozycje. Ranking „Diamenty Forbesa” 2022 jest dowodem na to, że polscy przedsiębiorcy są świetnymi strategami i potrafią dostosować się do zmiennych i trudnych warunków rynkowych”.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że po raz kolejny nasza firma Eurus sp. z o.o. znalazła się wśród laureatów z województwa podlaskiego tegorocznej, już 15 edycji rankingu.

Metodologia współpracującej z „Forbesem” wywiadowni Dun & Bradstreet przyznaje pozytywny rating wiarygodności firmom rentownym (na bazie wskaźników EBIT i ROA), wykazującym dodatni wynik finansowy, mającym wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegającym z płatnościami.

Od wielu lat pracujemy na zaufanie naszych obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych. Kolejna nagroda w rankingu „Diamenty Forbesa” potwierdza naszą wiarygodność i silną pozycję wśród przedsiębiorstw w naszym regionie.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL
06-22-wersja2-1200×628-doctor
70054_maciej-pawlowski-eurus- uruchamiamy-platf_1