Platforma zakupowa b2b

przez Forum Kobiet Podlasia i Białostockie Centrum Onkologii. Tym razem spotkanie była dedykowane Mamom ♥

Maj 31, 2023nowości, publikacje, wszystkie aktualności

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

31 maja 2023 w Centrum konferencyjnym przy ul. Kościelnej 1A w Białymstoku odbył się kolejny z tegorocznych eventów organizowanych przez Forum Kobiet Podlasia i Białostockie Centrum Onkologii. Tym razem spotkanie była dedykowane Mamom ♥ z okazji Dnia Matki.

Jako firma z Białegostoku jesteśmy stałym partnerem wydarzeń organizowanych przez Forum Kobiet Podlasia. Wszystkie uczestniczki otrzymały od nas w prezencie naturalne, ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała marki Neboa oraz miały okazję zapoznać się z naszą nową marką ziołowych kosmetyków RECEPTURY ZIELARKI, która wykorzystuje tradycyjne receptury, łącząc mądrość twórczego człowieka z darami natury. 

Uczestniczki miały możliwość wysłuchania wykładu dotyczącego profilaktyki nowotworów skórnych dr dermatolog Magdaleny Safiejko.  Ewa Wierzbicka- Nosal (Stowarzyszenie 100-lecie Kobiet) oraz Elwira Horosz (Podlaskie Stowarzyszenie Właścicielek Firm, Klub Kobiet Biznesu) opowiedziały o tym jak budować pozytywne relacje między kobietami w życiu prywatnym i zawodowym. Odbyła się również debata na temat relacji trzech pokoleń: babcia, mama, córka, a wieczór zakończył przemiły koncert.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL
06-22-wersja2-1200×628-doctor
70054_maciej-pawlowski-eurus- uruchamiamy-platf_1