Platforma zakupowa b2b

Poszerzamy portfolio dystrybuowanych marek

Lip 1, 2022wszystkie aktualności

Przed nami kolejne ciekawe wyzwania! Od 1 lipca 2022r. portfolio dystrybuowanych przez naszą firmę produktów poszerza się o marki ukraińskiej firmy Elfa Group: Dr Sante, O’Herbal, Fresh Juice, The Doctor i Very Berry. Częścią grupy spółek Elfa Group jest polska firma Elfa Pharm Chociw, z którą podpisaliśmy umowę.

Pomimo trwającej w Ukrainie wojny, część produkcji odbywa się w ukraińskich fabrykach, niemniej jednak, w celu minimalizowania zagrożeń płynności dostaw, produkcja kluczowych marek została przeniesiona do fabryk w Polsce i w Słowacji. Receptury kosmetyków powyższych marek łączą wysokie stężenie składników naturalnych z zaawansowanymi technologicznie substancjami aktywnymi, a ich jakość i bezpieczeństwo stosowania gwarantują najwyższe standardy produkcji.

Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i sprzedaży kosmetyków, znajomość rynku kosmetycznego oraz przestrzeganie najwyższych standardów w relacjach biznesowych to wartości, które są dla nas podstawą do budowania pozycji tych marek  na polskim rynku. 

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL
06-22-wersja2-1200×628-doctor