Platforma zakupowa b2b

Podstawowym założeniem strategii naszej firmy jest rozwój marek własnych, poprzez poszerzenie o nowe produkty linii już obecnych na półkach

Sty 25, 2023nowości, wszystkie aktualności

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

Rok 2023 rozpoczęliśmy bardzo dynamicznie. Podstawowym założeniem strategii naszej firmy jest rozwój marek własnych, poprzez poszerzenie o nowe produkty linii już obecnych na półkach: Neboa, REVOSS Professional i KIMOCO Beauty oraz wprowadzanie na rynek kolejnych, nowych marek. Już w pierwszym kwartale 2023r. zaproponujemy konsumentom wiele innowacyjnych produktów i nowe brandy.

Pierwszą z nowych marek, która zadebiutowała na rynku już w styczniu, jest Mevelle Professional – szampony i maski do włosów, stworzone w oparciu o opinie fryzjerów i trychologów, znających potrzeby związane z pielęgnacją włosów oraz o analizę trendów konsumenckich w tej kategorii produktów.

Zawarte w produktach marki Mevelle Professional składniki aktywne zapewniają skuteczną i przyjemną w stosowaniu pielęgnację różnego rodzaju włosów. Markę wyróżnia również nowoczesny i atrakcyjny design opakowań, a duże pojemności (900 ml.) gwarantują doskonałą relację jakości do ceny.

Jeżeli ofertę swojej drogerii, E-COM’u czy salonu fryzjerskiego chcesz poszerzyć o profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, zarejestruj się już dziś https://eurusb2b.pl/ lub skontaktuj się z nami platforma@eurusb2b.pl tel.789 727 727.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL
06-22-wersja2-1200×628-doctor
70054_maciej-pawlowski-eurus- uruchamiamy-platf_1