Platforma zakupowa b2b

Oblepikha C-berrica ze srebrem w konkursie Najlepszy Produkt 2021

Lut 19, 2021nagrody, nowości, wydarzenia

Złoto Perły Rynku kosmetycznego Tuva Siberica Eurus

Seria kosmetyków do pielęgnacji twarzy bazująca na organicznym hydrolacie z rokitnika ałtajskiego, OBLEPIKHA C-berrica Professional, otrzymała srebro w konkursie Najlepszy Produkt 2021 – Wybór konsumentów w kategorii „Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy dla kobiet – skoncentrowane formuły”. To kolejny sukces linii, którą na wyłączność znajdziemy w sieci drogerii Rossmann.

Łącznie w badaniu uwzględniono 252 produkty, które przyporządkowane zostały do 49 kategorii. W każdej z nich, respondenci wskazywali trzy propozycje, które ich zdaniem zasługiwały na miano najlepszych, przyznając im miejsca od pierwszego do trzeciego.

O ostatecznych wynikach przesądziła reprezentatywna grupa 1000 dorosłych Polaków w wieku od 18 do 65 lat. Żeby wziąć udział w badaniu musieli oni spełnić dwa warunki: po pierwsze – decydować lub współdecydować o zakupach w gospodarstwie domowym, a po drugie – używać produktów, które oceniali.

„Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” to znak, który sprzedaje. O jego sile dobitnie świadczą wyniki badania instytutu GfK Polonia. Pokazują one, że wyroby oznaczone tym konkretnym logotypem wybiera aż 74 proc. kupujących.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy