Platforma zakupowa b2b

Natura Siberica z dwiema Złotymi Perłami Rynku Kosmetycznego 2020

Wrz 11, 2020nagrody

Złoto Perły Rynku kosmetycznego Tuva Siberica Eurus

Natura Siberica dwukrotnie stanęła na najwyższym stopniu podium w najbardziej prestiżowym i niezależnym plebiscycie branżowym „Perły Rynku”. Uznanie jurorów, w skład których wchodzili managerowie z największych sieci kosmetycznych w Polsce, zdobyła w kategorii Kosmetyków do mycia i pielęgnacji włosów linia Hydrolatów oraz w kategorii Kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn Pianka-maska do golenia Mammuth a także Naturalny krem ochronny do twarzy i dłoni Wolf Code.

Bardzo nas cieszy, że kosmetyki Natura Siberica doceniane są nie tylko przez konsumentów, ale także przez ekspertów branżowych. To znak, że marka rozwija się w należytym kierunku, a połączenie innowacyjności i składników naturalnych to dobry kierunek.

Linia Hydrolatów do włosów dostępna jest w drogeriach Rossmann, natomiast wymienione wyżej produkty z linii Męskiej nabyć można m.in. za pośrednictwem strony naturasbierica.com.pl

Produkty dostępne są w sklepie internetowym naturasiberica.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/NaturaSibericaPolska/
Instagram: https://www.instagram.com/naturasibericapolska/

Dossier marki:
Natura Siberica to marka kosmetyków naturalnych produkowanych w Unii Europejskiej ze składników roślinnych pochodzących z Syberii. Formuła produktów oparta jest na starannie wyselekcjonowanych i przygotowanych ekstraktach i olejach roślinnych. Rośliny syberyjskie wykorzystywane do produkcji kosmetyków Natura Siberica hodowane są na certyfikowanych farmach organicznych (UE 834/07) lub pozyskiwane są metodą dzikich zbiorów. Większość z nich posiada również certyfikaty głównych europejskich stowarzyszeń ekologicznych: ICEA (Włochy), Ecocert (Francja), BDIH (Niemcy) czy Soil Association (Anglia).

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy