Natura Siberica partnerem Miss Polonia

Mar 9, 2021nagrody, nowości, wydarzenia

Złoto Perły Rynku kosmetycznego Tuva Siberica Eurus

Oficjalnym partnerem finałowej gali konkursu Miss Polonia 2020 była Natura Siberica. W ramach tego partnerstwa firma Eurus, wyłączny importer i dystrybutor marki w Polsce, nagrodziła finalistki konkursu kosmetykami. Dodatkowo Miss Polonia Natalia Gryglewska, w ramach współpracy z dystrybutorem, będzie polecać produkty Natura Siberica w swoich mediach społecznościowych.

Natalia Gryglewska, Miss Polonia 2020, będzie wspierać markę Natura Siberica, pokazując jej produkty na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Zostanie też nagrany film z udziałem najpiękniejszej Polki, w którym będzie ona polecać kosmetyki Natura Siberica. Współpraca będzie trwała do końca sierpnia 2021. 

W ramach współpracy z konkursem Miss Polonia 2020, firma Eurus nagrodziła kosmetykami Natura Siberica wszystkie finalistki wyborów na najpiękniejszą Polkę.

Tworząc kosmetyki wiemy, że każda kobieta jest piękna i wyjątkowa. W ramach współpracy z konkursem Miss Polonia, wszystkim finalistkom wręczyliśmy specjalne upominki z kosmetykami, które wspierały je w przygotowaniach do uroczystej, finałowej gali – mówi Maciej Gromek, brand manager Natura Siberica.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy