Platforma zakupowa b2b

Natura Siberica partnerem Miss Polonia

Mar 9, 2021nagrody, nowości, wydarzenia

Złoto Perły Rynku kosmetycznego Tuva Siberica Eurus

Oficjalnym partnerem finałowej gali konkursu Miss Polonia 2020 była Natura Siberica. W ramach tego partnerstwa firma Eurus, wyłączny importer i dystrybutor marki w Polsce, nagrodziła finalistki konkursu kosmetykami. Dodatkowo Miss Polonia Natalia Gryglewska, w ramach współpracy z dystrybutorem, będzie polecać produkty Natura Siberica w swoich mediach społecznościowych.

Natalia Gryglewska, Miss Polonia 2020, będzie wspierać markę Natura Siberica, pokazując jej produkty na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Zostanie też nagrany film z udziałem najpiękniejszej Polki, w którym będzie ona polecać kosmetyki Natura Siberica. Współpraca będzie trwała do końca sierpnia 2021. 

W ramach współpracy z konkursem Miss Polonia 2020, firma Eurus nagrodziła kosmetykami Natura Siberica wszystkie finalistki wyborów na najpiękniejszą Polkę.

Tworząc kosmetyki wiemy, że każda kobieta jest piękna i wyjątkowa. W ramach współpracy z konkursem Miss Polonia, wszystkim finalistkom wręczyliśmy specjalne upominki z kosmetykami, które wspierały je w przygotowaniach do uroczystej, finałowej gali – mówi Maciej Gromek, brand manager Natura Siberica.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy