Platforma zakupowa b2b

Natura Siberica partnerem charytatywnego kalendarza Dżentelmeni

Gru 21, 2021wszystkie aktualności

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

Kalendarz Dżentelmeni 2022 w wersji naściennej to 14 bohaterów, aktorów, sportowców, influencerów i muzyków w obiektywie znakomitej polskiej fotografki Marty Wojtal, prezentowanych dwustronnie na 14 kartach. Marka Natura Siberica dołączyła do grona partnerów, wspomagając tym samym  trzy fundacje charytatywne.

W tym roku bohaterami kalendarza zostali: Jakub Wesołowski, Michał Mikołajczak, Nikodem Rozbicki, Rafał Zawierucha, Mateusz Janicki, Janusz Chabior, Mateusz Gessler, Ralph Kaminski, Karol Gązwa – Blowek, Piotr Głowacki, Maciej Musiał, Jan Dąbrowski, Piotr Stramowski, Bartosz Zmarzlik. Marka Natura Siberica ma zaszczyt być partnerem tegorocznego wydania. Idea jest prosta – połączyć siły, możliwości i razem zrobić coś wymiernego dla innych. Nie ma lepszego prezentu na Mikołajki czy Święta Bożego Narodzenia. Kupując Kalendarz dajesz dwa prezenty. Swoim bliskim i potrzebującym.

Każda złotówka, całkowity przychód z Kalendarza, trafi do potrzebujących:

  • Fundacji TVN
  • Fundacji Dom Aniołów Stróżów
  • oraz Fundacji Salam Lab.

Kalendarz Dżentelmeni 2022, to dwunasta edycja projektu, który przez lata zachwycał, nie tylko estetycznie, nie tylko wyjątkowością bohaterów ale i skutecznością pomagania. Przez dziesięć lat Dżentelmenom wspólnie z fanami wydawnictwa udało się przekazać ponad 8 milionów złotych potrzebującym. Razem uczyniliśmy wiele dobra i wierzymy, że ponownie razem zrobimy dużo dobrego.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627