Platforma zakupowa b2b

Mediheal na targach beautyVISION i LOOK 2019 w Poznaniu

Kwi 8, 2019targi i wydarzenia

Eurus na targach beautyVISION LOOK 2019

Targi beautyVISION i LOOK to największe wydarzenie urodowe w Polsce, zrzeszające ekspertów w dziedzinie pielęgnacji, makijażu, stylizacji paznokci oraz fryzjerstwa, jak również wielbicieli nowości i trendów kosmetycznych.

Podczas tegorocznej edycji, która miała miejsce w weekend 6-7 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, zaprezentowaliśmy konsumentom cały dostępny w Polsce asortyment marki MEDIHEAL oraz nasze najnowsze produkty – niezastąpione w wiosennej rewitalizacji skóry Maski Ampułki Layering Shot. Oprócz korzystnych promocji przygotowaliśmy też liczne atrakcje: profesjonalną analizę skóry, konsultacje kosmetologa – eksperta koreańskiej pielęgnacji, możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w ramce instagramowej oraz upominki-niespodzianki.

Maski Mediheal cieszyły się ogromnym powodzeniem zarówno wśród osób poszukujących skutecznych produktów do pielęgnacji domowej, jak i profesjonalistek, dokonujących zakupów do salonów kosmetycznych. W ramach odbywającego się na forum Blog Beauty Day gościliśmy też influencerów, z którymi przeprowadziliśmy wiele inspirujących rozmów na temat koreańskich rytuałów pielęgnacyjnych oraz masek w płachcie, które na stałe zmieniły oblicze dotychczasowej pielęgnacji Polek.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy