Platforma zakupowa b2b

MEDIHEAL na 31 targach BEAUTY FORUM

Lut 5, 2019targi i wydarzenia

31 targi beauty forum edycja wiosenna 2019MEDIHEAL NA 31. TARGACH BEAUTY FORUM

edycja wiosenna 9-10 marca br., Warszawa

Przed nami jedno z największych wydarzeń branży beauty – 31. targi BEAUTY FORUM edycja wiosenna. Nie może na niej zabraknąć marki nr 1 w Korei – MEDIHEAL, oferującej zaawansowane technologicznie maski w płachcie, które pokochały miliony kobiet na całym świecie.

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży beauty w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o precyzyjnie opracowanej formule, łączące biznes, edukacje i moc atrakcji w kompleksowy program zapewniający szerokie możliwości rozwoju osobom związanym z branżą kosmetyczną.
Oferta targów dostosowana jest zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców i przedstawicieli świata kosmetyki, właścicieli firm i gabinetów, jak i do tych, planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży kosmetycznej, w tym studentów i uczniów.
To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. To tu, co roku odbywają się premiery innowacyjnych rozwiązań. Tu wyłaniani są mistrzowie, wspierane są talent, pasja i kreacja.
Targi BEAUTY FORUM to innowacyjne koncepcje, inspirujące interakcje, moc doświadczeń i szeroki wachlarz możliwości.

Zeszłoroczne targi BEAUTY FORUM odwiedziło ponad 14 000 profesjonalistów. Na powierzchni 11 500 m2 swoją ofertę i nowości prezentowało 230 wystawców z kraju i ze świata. Blisko 90 osób spróbowało swoich sił w organizowanych podczas targów konkursach i mistrzostwach. Nowa lokalizacja, zapewniająca większą przestrzeń i jeszcze bardziej komfortowe warunki z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju tej imprezy.

NOWA LOKALIZACJA:
31. edycja targów BEAUTY FORUM odbędzie się 9-10 marca 2019 roku, w nowej  lokalizacji,
w Centrum Targowo-Kongresowym GLOBAL EXPO, przy ul. Modlińskiej 6 d, w Warszawie.

Źródło:
http://wiosna.beauty-fairs.com.pl/o-targach/

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy