Alepeo

Alepeo marka Eurus

Alepeo

Mała kostka znana na całym świecie „słynne mydło Aleppo” , jedna z najstarszych na świecie.
Tradycyjne syryjskie mydło pochodzi z miasta Aleppo, gdzie od ponad 2000 lat jest ręcznie robione przez jego mieszkańców. Skład od początku pozostawał niezmienny i był połączeniem oleju laurowego, oliwy z oliwek oraz substancji spieniającej (obecnie tę rolę spełnia wodorotlenek sodu). Mydło cenione głównie za swój wyjątkowo prosty skład i antybakteryjne właściwości.
Pomimo męczeństwa Aleppo, mydło nadal jest produkowane.
Naturalne mydła ALEPEO zostały wykonane ręcznie, tradycyjną metodą, przez Mistrza Mydlarstwa z Aleppo.

Mydła Aleppo spotykane są również pod nazwami: Savon d’Alep, Mydło Laurowe, Mydło Alep, Szare Mydło Syryjskie lub Mydło Arabskie „Ghar”.

Asortyment ALEPEO obejmuje:

Mydła w kostce
Naturalne, pilingujące z czarnuszką, z ekstraktem z róży damasceńskiej, z dodatkiem jaśminu, z lawendą, z kwiatem pomarańczy, z zieloną herbatą, z piżmem i ambrą, z olejkiem kminkowym, z miodem, z solą z Morza Martwego.

Mydła w płynie
Mydło w płynie ALEPEO do ciała zostało opracowane przy użyciu ekologicznej oliwy z oliwek i wawrzynu. Bez agresywnych dodatków i bez syntetycznych i chemicznych barwników jest wzbogacone o roślinną glicerynę. Nie atakuje skóry i pozostawia ją miękką w dotyku. Przyjemność zapewniona pod prysznicem!

Czarne mydła
Autentyczne czarne mydło z certyfikatem ECOCERT to specjalność ALEPEO. Ma niezrównaną jakość.

Alepeo produkty Eurus
Alepeo logo
Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2019
Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna