Platforma zakupowa b2b

Konkurs Neboa

Mar 28, 2022wszystkie aktualności

Kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy Neboa są cenione przez konsumentów nie tylko ze względu na ich jakość i skuteczność. Wyróżniają się także wyjątkowym designem opakowań, wykonanych z materiałów z recyklingu, w tym z plastiku odławianego z oceanów.

Do współpracy nad tworzeniem brył nowych opakowań marka zaprosiła studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Celem wspólnie zorganizowanego konkursu było zaprojektowanie opakowań, które będą spójne z aktualną, wyjątkową butelką marki. 

Jury konkursu, w skład którego wchodzili przedstawiciele ASP: prof. Grzegorz Niwiński, dr hab. Maciej Konopka, prof. Ksawery Piwocki oraz przedstawiciele firmy Eurus: Maciej Pawłowski – prezes zarządu oraz Małgorzata Włodarczyk – dyrektor marketingu, wyłoniło 3 twórców, których prace odznaczały się wyjątkową oryginalnością i funkcjonalnością. Nagrodzone projekty kreatywnie realizowały główne założenia Neboa w zakresie opakowań: zgodność z trendem less waste i wygoda użytkowania. 

Laureaci trzech pierwszych miejsc zostali uhonorowani nagrodami pieniężnymi, a autorzy wszystkich wyróżnionych projektów otrzymali zestawy kosmetyków Neboa.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
Eurus_Aktualnosci_510x316_konkurs_PL