Platforma zakupowa b2b

Kolejne SERCE w kolekcji Neboa od Love Cosmetics Awards

Cze 26, 2024wszystkie aktualności, wydarzenia

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

Kolejne SERCE w kolekcji Neboa od Love Cosmetics Awards ❤️💙

Neboa – nasza flagowa marka naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy zdobyła nagrodę w konkursie Love Cosmetics Awards w kategorii Earth Friendly Brand 🏆 🌍 organizowanym przez wirtualnekosmetyki.pl.

W piątkowy wieczór nasza dyrektor marketingu Małgorzata Kawalec z dumą odebrała statuetkę, podkreślając szerokie działania marki na rzecz środowiska – „Neboa jest polską marką kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy, która działa zgodnie z filozofią Respect The Nature. W naszym DNA od samego konceptu i momentu powstania marki otaczamy szczególną troską ekosystem mórz i oceanów. W ubiegłym tygodniu do grona naszych adoptowanych morskich przyjaciół dołączyły kolejne dwa żółwie carreta carreta – Lemon Drop i Perle, a także działając z florydzkim centrum badawczym bierzemy w opiekę gniazda lęgowe i ułatwiamy małym żółwikom bezpieczne dostanie się do oceanu tuż po narodzeniu. Woda to zmiana – przyczyniajmy się do pozytywnych zmian i miejmy na uwadze, że im więcej Neboa w naszych łazienkach tym mniej plastiku w morzach i oceanach. Bardzo dziękujemy!”

LCA to konkurs zbudowany na trzech wartościach: jakości, wiarygodności i niezależności. Zgłoszone produkty ocenia profesjonalne Jury składające się z prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach – rynku, marki, nauki, jakości, social mediów i komunikacji. Zgodnie z hasłem Konkursu laureatem może zostać jedynie koncept kosmetyczny, który wpisuje się w DNA swojej marki, budzi pozytywne emocje i zapewnia konsumentom najwyższą jakość.

Jesteśmy dumni, że działania marki Neboa, które ukierunkowane są na szacunek do natury i dbałość o Planetę, spotkały się z uznaniem i wyróżnieniem w takim prestiżowym konkursie. 💙
Neboa troszczy się o Planetę i pragnie spełniać najwyższe wymagania eko-konsumentów. Wegańskie i naturalne formuły, opakowania przyjazne środowisku i cała filozofia marki wpisuje się w ideę RESPECT THE NATURE 🌿

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy