Platforma zakupowa b2b

Kampania reklamowa koreańskiej marki MEDIHEAL!

Paź 10, 2018publikacje, wszystkie aktualności

Mediheal kampania reklamowa

MEDIHEAL rozpoczęła kampanię reklamową masek w płachcie. Działania realizowane są w najpopularniejszym magazynie lifestyle skierowanym do młodych kobiet – AVANTI.

Kampania została oparta o standardowe formaty reklamowe. Celem działań jest budowa wizerunku marki oraz edukacja. Początek kampanii zaplanowano od nr 10 magazynu do nr 1, który ukaże się na runku w styczniu 2019. Dodatkowo, marka zadbała o bezpośrednie dotarcie do miłośniczek koreańskiej pielęgnacji, insertując do części nakładu wydania nr 10 najpopularniejszą maskę na świecie N.M.F AQUARING.

AVANTI to nie tylko barwne czasopismo dla miłośniczek mody i zakupów, które pozwala przyjemnie spędzić czas i zapoznać się z tym, co jest modne. To przede wszystkim stylistka – przyjaciółka, która doradzi, podpowie, zainspiruje. Avanti to także najświeższe przeglądy zakupowe w tym dot. urody, intrygujące sesje, raporty z wybiegów, ceny i testy – wszystko, co pomaga na co dzień dokonywać najlepszych wyborów i czuć się z tym wyjątkowo. Avanti to drugi najchętniej czytany magazyn wśród kobiet! Nakład: 159.147 egz.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy