Platforma zakupowa b2b

Jedna marka – 6 nagród – Wybór Konsumentów 2020 dla Natura Siberica

Sty 28, 2020nagrody, wszystkie aktualności

Eurus na targach beautyVISION LOOK 2019

16 stycznia odbyła się oficjalna gala wręczenia nagród ogólnopolskiego badania konsumenckiego NAJLEPSZY PRODUKT 2020 – Wybór Konsumentów. O miejsce w rankingu walczyły produkty z branży kosmetycznej, spożywczej i chemicznej. Konsumenci docenili naturalne produkty Natura Siberica. Marka otrzymała aż 6 wyróżnień, w tym: 2 złote medale, 2 srebrne i 2 brązowe.

 

  • Złoty medal – Flora Siberica szampony, odżywki i maski w kategorii pielęgnacja włosów
  • Złoty medal – Flora Siberica żele pod prysznic w kategorii Trend ECO
  • Srebrny medal – Natura Siberica Czarna Pasta do zębów – Polar Night w kategorii: produkty i akcesoria do pielęgnacji jamy ustnej
  • Srebrny medal – Tuva Siberica linia do mycia ciała i włosów w kategorii Trendy ECO
  • Brązowy medal – Tuva Siberica szampony, odżywki i maski w kategorii pielęgnacja włosów
  • Brązowy medla – Flora Siberica : masło, balsam, peeling w kategorii kosmetyki do pielęgnacji ciała
srebro-nagroda-ns-pasta
zloto-nagroda-flora-linia-wlosy
Największą przychylność głosujących zdobyła linia Flora Siberica, zdobywając łącznie 2 złote medale w kategoriach: „Kosmetyki w trendzie eko” oraz „Kosmetyki do pielęgnacji włosów”. Natomiast masło, balsam i peeling Flora Siberica zajęły 3 miejsce w kategorii „Kosmetyki do pielęgnacji ciała”. Flora jest naturalną, botaniczną linią kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Wyjątkowe receptury pielęgnacyjne tej linii specjalnej stanowią selektywny dobór naturalnych składników oraz ziół, których skuteczność została opisana przez słynnego przyrodnika, botanika Georga Gmelina w dziele naukowym „Flora Siberica – Historia Plantarum Sibiriae”.
braz-nagroda-tuva
braz-nagroda-flora-pielegnacja-ciala

Wśród wyróżnionych linii znalazła się także Tuva Siberica, których formuły kosmetyków wchodzących w skład produktów, stworzone zostały na bazie ekstraktów z dziko rosnących oraz ekologicznych roślin, pochodzących z farm w okolicach miasta Kyzyl w Republice Tuva. Otrzymała ona srebrny medal w kategorii „Kosmetyki w trendzie eko” oraz brąz w kategorii produktów do pielęgnacji włosów.
Względy jurorów zyskała także Naturalna wybielająca czarna pasta do zębów Natura Siberica Polar Night. Produkt został wyróżniony srebrnym medalem w kategorii „Produkty i akcesoria do pielęgnacji jamy ustnej”.

Produkty dostępne są w sklepie internetowym naturasiberica.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/NaturaSibericaPolska/
Instagram: https://www.instagram.com/naturasibericapolska/

Dossier marki:
Natura Siberica to marka kosmetyków naturalnych produkowanych w Unii Europejskiej ze składników roślinnych pochodzących z Syberii. Formuła produktów oparta jest na starannie wyselekcjonowanych i przygotowanych ekstraktach i olejach roślinnych. Rośliny syberyjskie wykorzystywane do produkcji kosmetyków Natura Siberica hodowane są na certyfikowanych farmach organicznych (UE 834/07) lub pozyskiwane są metodą dzikich zbiorów. Większość z nich posiada również certyfikaty głównych europejskich stowarzyszeń ekologicznych: ICEA (Włochy), Ecocert (Francja), BDIH (Niemcy) czy Soil Association (Anglia).

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy