Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.
Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.
Najpierw włącz ściśle niezbędne ciasteczka, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje!
Za nami najważniejsze wydarzenie branży kosmetycznej – targi w Bolonii. Nasz 10-osobowy Zespół przez ostatnie 3 dni z dumą prezentował markę Neboa, odwiedzał naszych Kontrahentów, Partnerów biznesowych, a także poszukiwał inspiracji i innowacji. Team eksportowy przeprowadził setki rozmów, zebrał ogrom kontaktów i potencjalnych współprac zagranicznych, a także mieliśmy okazję spotkać się z dotychczasowymi Klientami i zaprezentować im gorące nowości, które dopiero za chwilę pojawią się na półkach sklepowych Rossmann Polska!
Zespół Wdrożeń, Rozwoju, Marketingu, Trade Marketingu oraz Zakupów z kolei przeszedł setki kroków, aby zaczerpnąć nowości z całego świata, aby móc rozwijać wszystkie nasze marki, bazując na najgorętszych i nadchodzących trendach.
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i ogrom ciepłych słów o naszym rozwoju a także estetyce stoiska!
To były świetne targi! Do zobaczenia za rok!