Platforma zakupowa b2b

#BeYourFuture – kampania Mediheal z ambasadorką

Mar 30, 2020wszystkie aktualności, wydarzenia

Złoto Perły Rynku kosmetycznego Tuva Siberica Eurus

Mediheal, marka numer 1 w Korei w kategorii masek w płachcie, rozpoczęła właśnie nową kampanię z udziałem Katosu.

W swoim przekazie Mediheal w sposób metaforyczny przekracza granice i wychodzi „poza produkt”. Dotyka kosmosu, aby zwrócić uwagę na szerszy aspekt naszej ziemskiej podróży. #BeYourFuture mówi: „Bądź sobą i bądź swoją przyszłością – to od ciebie zależy w jakiej kondycji za kilka lat będzie twoja skóra” oraz „Bądź autentyczna, zatrzymaj się, zadbaj o siebie, rozwijaj to, w czym jesteś dobra i co sprawia ci radość!”

Kobieta w kampanii Mediheal jest gwiezdną wojowniczką. Dokładnie tak jak w życiu, gdzie łagodność i delikatność łączy się z jej siłą.

Twarzą kampanii została Katosu:

Mocno wierzę w to, że my kobiety posiadamy w sobie kosmiczną moc i powinnyśmy częściej po nią sięgać. Przyszłość jest w naszych rękach, a moją misją jest przypomnieć o tym kobietom, jak również zachęcić je do wydobywania ich naturalnego piękna. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie.

Kampania obejmuje promocję w prasie, kanałach digital oraz social media. Marka będzie aktywna również na eventach i wydarzeniach, które wspierają przyszłość kobiet.

Złoto Perły Rynku kosmetycznego Tuva Siberica Eurus
Złoto Perły Rynku kosmetycznego Tuva Siberica Eurus

Jako marka jesteśmy zawsze blisko kobiet i chcemy być wszędzie tam, gdzie kobiety „budują swoją przyszłość”. Dlatego wspieramy lokalną społeczność Ery Nowych Kobiet w Białymstoku, która skupia swoją działalność na rozwoju i przyszłości kobiet

– podsumowuje Maciej Pawłowski – prezes firmy Eurus, wyłącznego importera marki Mediheal w Europie.

Maski Mediheal są dostępne w perfumeriach Douglas i na douglas.pl, drogeriach Hebe, Super-Pharm, Kontigo oraz wielu aptekach i w sklepach internetowych.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy