Platforma zakupowa b2b

5 i 6 listopada odbyły się w Białymstoku pierwsze w województwie podlaskim Targi Kosmetyków i Produktów Naturalnych EkoLove.

Lis 8, 2022nowości, wszystkie aktualności, wydarzenia

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL

5 i 6 listopada odbyły się w Białymstoku pierwsze w województwie podlaskim
Targi Kosmetyków i Produktów Naturalnych EkoLove.

EkoLove to kolejne na mapie Polski i jednocześnie pierwsze w północnowschodniej części Polski wydarzenie, gdzie lokalni producenci kosmetyków, żywności i wyrobów naturalnych mogli spotkać się z konsumentami szukającymi produktów dobrych dla zdrowia i środowiska. 
Aż trudno uwierzyć, że wcześniej tego typu eventy nie były tutaj organizowane – Podlasie to region, który słynie z wieloletniej tradycji zielarstwa i ziołolecznictwa.
Na targach nie mogło oczywiście zabraknąć naszych naturalnych, ekologicznych, wegańskich linii kosmetycznych, a główną uwagę na naszym stoisku przyciągała Neboa – marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i ciała. Jej produkty są tworzone zgodnie z filozofią Respect the Nature, która towarzyszy marce we wszystkich obszarach: od opracowania wegańskich i naturalnych receptur, poprzez opakowania stworzone w duchu less waste, na realnych działaniach na rzecz oczyszczania mórz i oceanów kończąc.

Eurus logo footer

Eurus Sp. z o.o. © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
RODO klauzula informacyjna | OWD
Oświadczenie o statusie dużego przedsiębiorcy

Eurus_Aktualnosci_NeboaNowosciRossman_PL
baner_Oblehiikalinkedin_1200x627
Neboa_aktualnosci_510x316
510x316_PL
06-22-wersja2-1200×628-doctor
70054_maciej-pawlowski-eurus- uruchamiamy-platf_1